Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

rewolucja w Black Red White ?//////////

Utworzony przez welton, 13 lutego 2010 r. o 13:05
hurtownia w rawie zostala zamknieta pomimo tego,ze byla w czolowce,oszczednosc na poziomie miliona rocznie powoduje,ze lepiej aby budynki staly puste niz prowadzily sprzedaz,pracownicy dowiedzieli sie dwa dni przed swietami o tym,ze hurtownai istnieje tylko do konca kwietnia,mebel BRW sie nie sprzedaja a jakie sa przyczyny to kazdy wie,meble teraz ciezko sprzedac a podejrzewam ze brw chce scentralizowac siec sprzedazy tworzac tez swoje firmowe sklepy i do tego daza to kwestia czasu jest kryzys w budowlance,dzieci sie nie rodza ludzie nie chca kupowac a meble nie sa przedmiotami pierwszej potrzeby i niestety rynek pokaze ze tylko najsilniejsi przetrwaja ten okres
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracownik napisał:
A kiedy zamkną hurtownię w Ożarowie?
W Ozarowie nie zamkna bo przejela 70% kontrahentow hurtowni z Rawy Mazowieckiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
W Ozarowie nie zamkna bo przejela 70% kontrahentow hurtowni z Rawy Mazowieckiej
Pewnie to kwestia czasu... Słyszałem że niektórzy zwolnieni z Bleka organizują konkurencyjne firmy ( były prezes, byli vice... )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cy.nick napisał:
Pewnie to kwestia czasu... Słyszałem że niektórzy zwolnieni z Bleka organizują konkurencyjne firmy ( były prezes, byli vice... )
To ciekawe. Jak jest konkurencja to się trzeba bardziej starać. Jak beda (byli) walczyć tak jak budowali tę firme - to bedzie ciekawie. Dzisiaj fabryki to za mało. Jak się ma pomysł na sprzedaż to kryzys nie ma znaczenia i nie trzeba fabryk - można zlecić. Życzę powodzenia. A którzy to (SB, SK)?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tak cicho?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo się boją, co niewiesz jak jest w tej firmie - mobbing
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
partyzant.pl napisał:
Jeśli nie potrafisz zaproponować klientowi podstawowych rzeczy (katalog, usługi dodatkowe), jeśli nie potrafisz przywitać klienta i podziękować za wizytę, jeżeli myślisz tylko o kasie i o tym żeby zarobić a się nie narobić to ch...j z ciebie nie sprzedawca. W każdej liczącej się sieci sprzedaży takie żeczy są na porządku dziennym. I to jest ich sukces - w taki sposób oddziela się ziarno od plew. Nikt nie każe ci pracować jako sprzedawca. Nie męcz się i nie męcz swoją osobą innych
co za idiota to napisał wyślij zdjęcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może ktoś jest dobrze poinformowany i wie, które hurtownie są następne do likwidacji i w jakich terminach? słyszałem coś że do końca roku już ma być po wszytkim, ale może ktoś wie coś konkretnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbliższe zamknięcie to Bośnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po jakiego grzyba w reklamach gadacie że meble dostępne w ciągu 7 dni ? wczoraj chciałem kupić meble kuchenne i sprzedawca powiedział mi że minimum 2 tygodnie muszę czekać na dostarczenie wy to w afryce produkujecie czy co ? skoro nie macie czym handlować to poco ludzi tymi reklamami oszukujecie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Najbliższe zamknięcie to Bośnia.
To koniec ekspansji europejskiej? Inne firmy powiększają zakres działalności miedzynarodowej. Dziwne - jeżeli to prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
po jakiego grzyba w reklamach gadacie że meble dostępne w ciągu 7 dni ? wczoraj chciałem kupić meble kuchenne i sprzedawca powiedział mi że minimum 2 tygodnie muszę czekać na dostarczenie wy to w afryce produkujecie czy co ? skoro nie macie czym handlować to poco ludzi tymi reklamami oszukujecie ?
Widziałeś gdzieś meble do kuchni w ciągu 7 dni czy 2 tygodni? Standard rynkowy na tego typu meble to 4-8 tygodni. chyba ze kupujesz mebloscianke z wystawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jas napisał:
Widziałeś gdzieś meble do kuchni w ciągu 7 dni czy 2 tygodni? Standard rynkowy na tego typu meble to 4-8 tygodni. chyba ze kupujesz mebloscianke z wystawy [/quote] [quote name='jas' timestamp='1368249705' post='768571'] Widziałeś gdzieś meble do kuchni w ciągu 7 dni czy 2 tygodni? Standard rynkowy na tego typu meble to 4-8 tygodni. chyba ze kupujesz mebloscianke z wystawy
chciałem kupić meble kuchenne Junona są to meble systemowe i powinny być dostępne od ręki !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co zrobią z biednym termosem , jak on sobie teraz życie ułoży ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jas napisał:
Widziałeś gdzieś meble do kuchni w ciągu 7 dni czy 2 tygodni? Standard rynkowy na tego typu meble to 4-8 tygodni. chyba ze kupujesz mebloscianke z wystawy
Hmmm..... http://www.centrum.meble.pl/kk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jarek napisał:
Co zrobią z biednym termosem , jak on sobie teraz życie ułoży ,
a kto jest tym biednym termosem to ktoś z brw z biłgoraja czy ktoś inny ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SpeedyGonzalez napisał:
Hmmm..... http://www.centrum.meble.pl/kk
A tu ile dostawa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jas napisał:
A tu ile dostawa?
Piszą że 5 (?!) dni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cy.nick napisał:
Piszą że 5 (?!) dni
To jest do czego równać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Najbliższe zamknięcie to Bośnia.
a skąd masz takie informacje ? gdzie się w firmie o tym mówi a może jest już decyzja ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...